Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:49
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:50
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:51
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:52
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:54
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:56
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:57
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:59
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:01
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:02
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:04
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:06
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   16:08
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:11
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:12
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   16:13
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:15
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:16
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:17
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   16:19
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   16:20
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 16:22