Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:33
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:34
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:35
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:36
3,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:39
3,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   16:41
5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   16:44
5,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:45
6,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:47
6,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:48
7,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:49
8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:52
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:54
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:56
9,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:57
10,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:59
10,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:00
11,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:01
11,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 17:04