Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:18
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:19
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:20
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:21
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:23
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:25
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:26
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:28
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:30
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:31
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:33
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:35
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   17:37
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   17:40
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   17:41
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   17:42
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:44
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:45
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:46
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   17:48
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   17:49
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:51