Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:28
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:29
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   18:30
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:31
3,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   18:33
3,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   18:35
5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   18:38
5,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:39
6,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:41
6,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:42
7,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:43
8 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:45
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:47
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:49
9,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:50
10,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:52
10,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:53
11,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:54
11,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 18:56