Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   12:33
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   12:33
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   12:34
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:36
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   12:37
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   12:38
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   12:41
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   12:43
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   12:46
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   12:47
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   12:49
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   12:50
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   12:51
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   12:53
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   12:55
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   12:57
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   12:58
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:00
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:01
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:02
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 13:05