Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:14
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:15
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:16
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:17
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:19
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:21
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:22
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:24
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:26
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:27
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:29
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:31
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   13:33
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   13:36
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:37
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   13:38
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:40
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   13:41
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:42
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   13:44
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   13:45
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 13:46