Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:05
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:05
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:06
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:08
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:09
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:10
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:13
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   14:15
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   14:18
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:19
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:21
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:22
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:23
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:25
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:27
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:29
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:30
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:32
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:33
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:34
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 14:37