Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:32
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:33
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:34
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:35
3,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   17:38
3,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   17:40
5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   17:43
5,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:44
6,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:46
6,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:47
7,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:48
8 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:51
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:53
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:55
9,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:56
10,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:58
10,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:59
11,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:00
11,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 18:03