Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:44
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   13:45
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   13:46
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   13:47
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   13:49
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:51
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:52
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:54
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:56
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:57
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:59
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:01
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   14:03
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   14:06
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:07
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   14:08
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:10
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:11
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:12
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:14
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:15
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 14:16