Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:31
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:31
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:32
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:34
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:35
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:36
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:39
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   14:41
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   14:44
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:45
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:47
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:48
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:49
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:51
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:53
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:55
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:56
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:58
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:59
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:00
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 15:03