Detail spoje » Bus 29 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:49
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:50
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:51
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:52
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:54
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:56
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:57
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:59
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:01
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:02
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:04
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:06
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   17:08
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   17:11
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   17:12
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   17:13
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:15
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:16
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:17
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:20  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;