Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:02
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   18:02
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   18:03
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:05
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   18:06
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:07
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   18:10
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   18:12
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   18:15
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:16
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:18
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:19
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:20
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:22
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:24
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:26
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:27
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:29
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:30
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:31
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 18:34