Detail spoje » Bus 29 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:04
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:05
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:06
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:07
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:09
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:11
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:12
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:14
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:16
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:17
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:19
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:21
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   16:23
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:26
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:27
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   16:28
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:30
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:31
11 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:32
12,1 Borská pole Interaktivní plán dopravy 16:35  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;Obchodní rondelquot; aquot;Obchodníquot;