Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:02
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   17:02
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   17:03
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:05
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:06
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:07
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   17:10
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   17:12
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   17:15
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:16
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:18
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:19
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:20
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:23
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:25
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:27
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:28
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:30
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:31
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:32
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 17:35