Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:15
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:15
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:16
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:18
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:19
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:20
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:23
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   14:25
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   14:28
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:29
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:31
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:32
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:33
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:35
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:37
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:39
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:40
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:42
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:43
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:44
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 14:47