Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:47
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   14:47
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   14:48
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:50
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:51
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:52
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   14:55
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   14:57
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   15:00
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:01
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:03
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:04
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:05
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:08
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:10
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:12
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:13
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:15
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:16
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:17
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 15:20