Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:17
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   16:17
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   16:18
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:20
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:21
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:22
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:25
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   16:27
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   16:30
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:31
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:33
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:34
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:35
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:38
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:40
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:42
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:43
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:45
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:46
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:47
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 16:50