Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   14:15
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:16
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:17
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:19
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:21
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:22
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:25
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:26
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:29
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:31
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:33
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:35
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:36
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:37
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:38
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:40