Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   13:55
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:55
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:57
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:58
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:59
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:00
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:03
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:06
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:08
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 14:10  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;