Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:30
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:31
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:34
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:36
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:38
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:40
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:41
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:42
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:43
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:45