Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:48
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:49
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:52
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:54
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:56
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:58
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:59
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:00
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:01
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:03