Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:45
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:46
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:49
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:51
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:53
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:55
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:56
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:57
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:58
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 17:00