Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   13:48
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:48
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:50
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:51
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:52
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:53
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:56
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:59
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:01
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:03
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:05
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:06
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:08
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:09
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:11
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 14:13