Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   14:27
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:28
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:29
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:31
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:33
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:34
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:37
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:38
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:41
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:43
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:45
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:47
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:48
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:49
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:50
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:52