Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   14:33
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:33
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:35
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:36
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:37
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:38
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:41
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:44
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:46
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:48
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:50
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:51
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:53
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:54
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:56
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 14:58