Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:30
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:31
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:32
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:34
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:36
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:37
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:40
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:41
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:44
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:46
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:48
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:50
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:51
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:52
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:53
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 16:55