Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:10
0,5 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:11
0,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:14
1,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:16
2,7 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:18
3,3 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:20
3,7 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:21
4,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:22
4,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:23
5,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:25