Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:52
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:52
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:54
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:55
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:56
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:57
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:00
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:03
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:05
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:07
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:09
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:10
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:12
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   17:13
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:15
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 17:17