Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:27
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:27
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:29
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:30
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:31
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:32
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:35
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:38
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:40
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:42  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;