Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   13:02
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:02
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:04
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:05
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:06
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:07
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:10
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:13
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:15
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:17
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:19
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:20
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:22
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:23
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:25
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 13:27