Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   13:45
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:46
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:47
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:49
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:51
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:52
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:55
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:56
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:59
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:01
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:03
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:05
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:06
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:07
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:08
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:10