Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   13:25
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:25
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:27
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:28
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:29
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:30
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:33
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:36
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:38
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:40
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:42
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:43
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:45
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:46
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:48
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 13:50