Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   14:10
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:10
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:12
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:13
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:14
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:15
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:18
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:21
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:23
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:25
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:27
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:28
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:30
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:31
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:33
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 14:35