Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:37
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:37
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:39
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:40
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:41
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:42
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:45
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:48
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:50
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:52
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:54
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:55
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:57
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:58
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:00
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 17:02