Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   13:14
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:14
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:16
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:17
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:18
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:19
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:22
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:25
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:27
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:29
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:31
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:32
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:34
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:35
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:37
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 13:39