Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   14:05
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:06
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:07
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:09
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:11
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:12
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:15
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:16
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:19
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:21
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:23
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:25
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:26
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:27
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:28
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 14:30