Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:45
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:46
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:47
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:49
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:51
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:52
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:55
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:56
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:59
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:01
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:03
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:05
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:06
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:07
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:08
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 17:10