Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   5:54
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   5:54
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   5:56
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   5:57
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   5:58
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   5:59
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:01
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:04
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:06
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:08
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:10
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:11
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:13
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   6:14
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   6:16
12,4 Vochov Interaktivní plán dopravy   6:21 V
14,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   6:24 V
14,8 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   6:26 V
16,3 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 6:28   V