Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   6:31 V
1,4 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   6:33 V
2,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   6:35 V
3,5 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   6:37 V
4 Vochov Interaktivní plán dopravy   6:39 V
6,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   6:43
7 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   6:44
7,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:46
9,2 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:48
9,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:49
11 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:52
11,6 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:53
12 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:55
12,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:57
13,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:59
14,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:01
14,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:02
15,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:03
15,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:04
16,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 7:06  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019