Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   6:10
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   6:10
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   6:12
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   6:13
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   6:14
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   6:15
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   6:17
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:20
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   6:22
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   6:24
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   6:26
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   6:27
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   6:29
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   6:30
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   6:32
12,4 Vochov Interaktivní plán dopravy   6:37 V
14,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   6:40 V
14,8 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   6:42 V
16,3 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 6:44   V



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019