Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   6:51 V
1,4 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   6:53 V
2,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   6:55 V
3,5 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   6:57 V
4 Vochov Interaktivní plán dopravy   6:59 V
6,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   7:03
7 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   7:04
7,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   7:06
9,2 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   7:08
9,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   7:09
11 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:12
11,6 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:13
12 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:15
12,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   7:17
13,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:19
14,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   7:21
14,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   7:22
15,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   7:23
15,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   7:24
16,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 7:26