Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   12:14
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   12:14
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   12:16
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   12:17
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   12:18
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   12:19
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   12:22
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   12:25
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   12:27
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   12:29
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   12:31
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   12:32
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   12:34
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   12:35
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   12:37
12,4 Vochov Interaktivní plán dopravy   12:42 V
14,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   12:45 V
14,8 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   12:47 V
16,3 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 12:49   V