Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   13:05 V
1,4 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   13:07 V
2,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   13:09 V
3,5 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   13:11 V
4 Vochov Interaktivní plán dopravy   13:13 V
6,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   13:16
7 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   13:17
7,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   13:19
9,2 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   13:21
9,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   13:22
11 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   13:25
11,6 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   13:26
12 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:29
12,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:31
13,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   13:33
14,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   13:35
14,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   13:36
15,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   13:37
15,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   13:38
16,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 13:40