Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   14:03
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   14:03
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   14:05
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   14:06
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   14:07
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   14:08
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:11
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:14
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:16
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:18
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   14:20
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   14:21
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:23
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:24
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:26
12,4 Vochov Interaktivní plán dopravy   14:31 V
14,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   14:34 V
14,8 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   14:36 V
16,3 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 14:38   V