Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   14:43 V
1,4 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   14:45 V
2,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   14:47 V
3,5 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   14:49 V
4 Vochov Interaktivní plán dopravy   14:51 V
6,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:55
7 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:56
7,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   14:58
9,2 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   15:00
9,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   15:01
11 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:04
11,6 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:05
12 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:08
12,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   15:10
13,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   15:12
14,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   15:14
14,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   15:15
15,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   15:16
15,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   15:17
16,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 15:19  



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019