Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   17:22
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:22
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:24
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:25
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:26
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:27
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:30
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:33
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:35
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:37
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:39
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:40
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:42
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   17:43
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:45
12,4 Vochov Interaktivní plán dopravy   17:50 V
14,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   17:53 V
14,8 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   17:55 V
16,3 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 17:57   V