Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   18:00 V
1,4 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   18:02 V
2,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   18:04 V
3,5 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   18:06 V
4 Vochov Interaktivní plán dopravy   18:08 V
6,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   18:11
7 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   18:12
7,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   18:14
9,2 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   18:16
9,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   18:17
11 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:20
11,6 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:21
12 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:24
12,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:26
13,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:28
14,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   18:30
14,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   18:31
15,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   18:32
15,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   18:33
16,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 18:35