Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   20:06 V
1,4 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   20:08 V
2,2 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   20:10 V
3,5 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   20:12 V
4 Vochov Interaktivní plán dopravy   20:14 V
6,4 Chebská Interaktivní plán dopravy   20:17
7 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   20:18
7,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   20:19
9,2 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   20:21
9,8 U Apolla Interaktivní plán dopravy   20:22
11 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:25
11,6 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:26
12 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:28
12,8 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:30
13,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:32
14,4 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:34
14,8 Brněnská Interaktivní plán dopravy   20:35
15,2 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   20:36
15,6 Slupská Interaktivní plán dopravy   20:37
16,2 Vinice Interaktivní plán dopravy 20:39