Detail spoje » Bus 53 NP E
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:20
0,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:22
1,9 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   14:24
2,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   14:25
2,9 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   14:26
4,2 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   14:27
4,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   14:29 V
5,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   14:30 V
7,6 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy 14:35   V
INFO: jede jen do zastávky quot;Dýšina, Škoda Engineeringquot;