Detail spoje » Bus 53 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Dýšina, Škoda Engineering Interaktivní plán dopravy   14:36 V
2,3 Kyšice, ObÚ Interaktivní plán dopravy   14:41 V
2,8 Kyšice Interaktivní plán dopravy   14:42 V
3,4 Na Samotě Interaktivní plán dopravy   14:43
4,7 Červený Hrádek Interaktivní plán dopravy   14:45
5,3 Na Rozcestí Interaktivní plán dopravy   14:46
5,7 U Továrničky Interaktivní plán dopravy   14:47
6,8 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:49
7,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy 14:51